Architekti a projektanti

Montážne spoločnosti, sklenárstva

Design, Interier, Domácnosti

Úžitkové sklo, umenie

 
 

O NÁS

 

Vitejte na webovej stránke spoločnosti ArchGlass Manufactory s.r.o.


Začalo to dávno, niekedy okolo roku 1991, keď vznikol náš prvý ateliér. Začali vznikať prvé diela, vitráže a architektonické riešenia. Dôvod bol jednoduchý. Zaoberať sa niečím, čo sme považovali za zmysluplné. S tým čo robíme máme veľmi dobré skúsenosti. Každý z nás ich nadobudol niekde inde a každý ovládame niečo iné. Jeden má cit pre priestor, druhy pre detail, obchod, no všetci skúsenosti so sklom v každej jednej podobe. V našom tíme nájdete architekta, projektanta, obchodníka, dizajnéra, dokonca študovaného matematika..
Už v názve spoločnosti sa nachádza slovo manufaktúra, vyjadruje vzťah ku klientovi, kde všetky riešenia sú individuálne a klient je priamo zapojený do procesu a vzniku produktu.

Sme jediný na Slovensku, ktorí dodávajú a vyrábajú ohýbané kalené sklo. Máme gravitačné ohýbacie pece na sklo, kde sa vykonávajú ďalšie technológie spracovania skla. Našou snahou je poskytnúť zákazníkovi to najlepšie pri tvarovaní skla, či sa už jedná o architektonické riešenie, riešenie pre priemysel, nábytok, prípadne úžitkové umenie.

Váš tím ArchGlass Manufactory  !

O nás | Technológie | Produkty | Služby | Referencie | Kontakt   Webdesign : Levák